Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych- Warszawa

Kursy pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Szkolenia dla osób indywidualnych organizuejmy w Warszawie. Istnieje również możliwość realizacji szkolenia w ramach opcji "rodzinny kurs pierwszej pomocy" w okolicach Warszawy i Łódzi przy zebraniu minimum czterech uczestników. Osobom indywidualnym oferujemy kurs podstawowy pierwszej pomocy i kurs pediatryczny pierwszej pomocy (pierwszej pomocy dzieciom).


Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych - Warszawa

Kurs podstawowy pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pierwszej pomocy pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym. W czasie jego trwania uczestnicy ćwiczą resuscytację, postępowanie w stanach nagłych, jak i zabezpieczenie urazów. Dzięki ćwiczeniom i symulacjom ratowniczym realizowanych w różnych wariantach uczestnicy uczą się dostosowania swojej wiedzy do sytuacji w jakiej znajduje się poszkodowany. Kurs trwa 8h dydaktycznych.

Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych - Warszawa

Kurs pediatryczny pierwszej pomocy

Kurs pediatryczny pierwszej pomocy przeznaczony jest dla rodziców, niań i nauczycieli wychowania przedszkolnego. Uczestnicy uczą się postępowania w najczęściej spotykanych sytuacjach u dzieci (np zakrztuszenia, bezdech, itp.). Kurs trwa 4-8h dydaktycznych. Istnieje możliwość realizacji szkolenia w godzinach popołudniowych lub w weekendy. Zajęcia prowadzą ratownicy, którzy sami są rodzicami i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu udzielania pomocy dzieciom.


Terminy najbliższych szkoleń dla osób indywidualnych:


Szkolenia najczęściej realizowane są w Warszawie na ul. Dominikańskiej 21b od godz. 10.00.


Kurs podstawowy pierwszej pomocy - koszt: 250 zł, terminy: 11.03.2023 (sobota), 15.04.2023 (sobota).


Kurs pediatryczny pierwszej pomocy - koszt: 250 zł, terminy: 25.02.2023 (sobota), 25.03.2023 (sobota), 29.03.2023 (sobota).


W celu zapisania się na szklenie prosimy o przesłanie na mail informacji z podaniem daty i rodzaju szkolenia, w którym chcą Państwo uczestniczyć oraz potwierdzenie dokonania przelewu. W informacji zwrotnej otrzymają Państwo szczegółowe informacje. W przypadku nie zebrania się minimalnej ilości uczestników zastrzegamy sobie prawo odwołania szkolenia i zwrot wpłaty.


Płatność prosimy dokonać na nr konta ING: 76 1050 1924 1000 0090 7541 8377 podając w tytule płatności: imię i nazwisko oraz rodzaj i datę szkolenia a w odbiorcy: Ratea, 05-870 Błonie, ul. Kwiatowa 3. W przypadku rezygnacji na tydzień przed szkoleniem nie przysługuje zwrot wpłaty. W przypadku konieczności wystawienia faktury proformy prosimy o taką informację.


Z racji dużej ilości ćwiczeń uczestników obowiązuje wygodne ubranie i posiadanie obuwia na zmianę. Podczas szkolenia zapewniamy uczestnikom wodę, kawę i herbatę.